Johor DT vs Selangor FC1.85 / 3.40 / 2.10
Man City vs Arsenal1.62 / 4.10 / 2.75
Kedah FC vs Pahang FA2.05 / 3.20 / 2.00
Liverpool vs Chelsea1.90 / 3.80 / 2.30
Real Madrid vs Barcelona2.15 / 3.60 / 1.95
Perak FC vs Sabah FA1.70 / 3.55 / 2.40
Tottenham vs Newcastle2.00 / 3.50 / 2.10
Johor DT vs Selangor FC1.85 / 3.40 / 2.10
Man City vs Arsenal1.62 / 4.10 / 2.75
Kedah FC vs Pahang FA2.05 / 3.20 / 2.00
Liverpool vs Chelsea1.90 / 3.80 / 2.30
Real Madrid vs Barcelona2.15 / 3.60 / 1.95
Perak FC vs Sabah FA1.70 / 3.55 / 2.40
Tottenham vs Newcastle2.00 / 3.50 / 2.10
Taruhan Bola Sepak Langsung

Winbox1 Bola Sepak – Taruhan Liga Super Malaysia, EPL & Lebih 500 Liga Seluruh Dunia

Pasang taruhan bola sepak di Winbox1 dan nikmati odds paling kompetitif di Malaysia. Daripada Liga Super Malaysia hingga EPL, La Liga, Bundesliga dan piala antarabangsa — semua ada dalam satu platform yang mudah, pantas dan selamat.

winbox1
500+
Liga & Pertandingan
10,000+
Perlawanan Setiap Bulan
98%
Kadar Bayaran Tepat Masa
RM 10
Taruhan Minimum

Perlawanan Semasa & Akan Datang

Taruhan langsung atau pra-perlawanan — pilihan ada di tangan anda

Liga Super Malaysia LIVE 67'
Johor Darul Ta'zim
2 – 1
Selangor FC
Stadium Sultan Ibrahim, JB
JDT
Seri
Selangor
English Premier League LIVE 38'
Manchester City
1 – 1
Arsenal
Etihad Stadium
Man City
Seri
Arsenal
Liga Super Malaysia Malam ini 20:45
Kedah FC
VS
Pahang FA
Stadium Darulaman, Alor Setar
Kedah
Seri
Pahang
UEFA Champions League Esok 03:00
Real Madrid
VS
Bayern Munich
Santiago Bernabeu
Madrid
Seri
Bayern
FA Cup Malaysia Sabtu 19:30
Perak FC
VS
Sabah FA
Stadium Perak, Ipoh
Perak
Seri
Sabah
La Liga Sepanyol Ahad 03:00
Barcelona
VS
Atletico Madrid
Estadio Olimpic Lluis Companys
Barca
Seri
Atletico
winbox1

Pasaran Taruhan Bola Sepak Winbox1

Lebih dari 80 pasaran taruhan tersedia untuk setiap perlawanan

1X2 – Pemenang Perlawanan
Tuan Rumah 1.85
Seri 3.40
Tetamu 2.10
Asian Handicap
Tuan Rumah -0.5 1.92
Tetamu +0.5 1.88
Over / Under Gol
Over 2.5 1.95
Under 2.5 1.85
Kedua-dua Pasukan Jaringan
Ya 1.75
Tidak 2.05
Penjaring Pertama
Pemain A 4.50
Pemain B 5.20
Lain 1.40
Keputusan Separuh Masa
Rumah 2.30
Seri 2.10
Tetamu 3.60

Carta Liga Tempatan & Antarabangsa

Ikuti perkembangan liga kegemaran anda dan buat keputusan taruhan yang lebih bijak

Liga Super Malaysia 2026
# Pasukan M M S K Mat
1 Johor DT 18142244
2 Kedah FC 18114337
3 Selangor FC 18103533
4 Perak FC 1885529
5 Pahang FA 1874725
6 Sabah FA 1864822
English Premier League 2026/25
# Pasukan M M S K Mat
1 Liverpool 32235474
2 Arsenal 32216569
3 Chelsea 32205765
4 Man City 32186860
5 Newcastle 32167955
6 Tottenham 321481050
winbox1

Kelebihan Taruhan Bola Sepak di Winbox1

Lebih dari sekadar odds — pengalaman taruhan yang lengkap dan menyeronokkan

Live Betting Masa Nyata

Tukar dan tambah taruhan semasa perlawanan berlangsung. Odds dikemas kini setiap saat mengikut perkembangan padang.

Live Streaming Percuma

Tonton perlawanan bola sepak langsung dalam platform Winbox1 secara percuma. Tiada perlu langganan tambahan.

Odds Kompetitif

Odds bola sepak Winbox1 sentiasa dalam kalangan yang tertinggi di Malaysia untuk Liga Super, EPL dan liga utama dunia.

Cash Out Tersedia

Keluarkan keuntungan atau minimumkan kerugian sebelum perlawanan tamat dengan ciri Cash Out masa nyata Winbox1.

Deposit Segera

Deposit via Touch 'n Go, DuitNow, GrabPay, Boost atau FPX. Baki masuk dalam 30 saat, tidak terlepas peluang taruhan.

Statistik Perlawanan

Data milikan bola, tendangan, kad dan formasi tersedia untuk membantu anda membuat keputusan taruhan lebih bijak.

Parlay & Mix Parlay

Gabungkan beberapa taruhan dalam satu slip untuk gandakan pembayaran. Modal kecil, potensi kemenangan lebih besar.

Mudah Alih & Pantas

Pasang taruhan dari mana-mana sahaja menggunakan aplikasi Winbox1 atau pelayar mudah alih, 24 jam sehari.

Cara Pasang Taruhan Bola Sepak di Winbox1

Proses mudah, pantas dan boleh dilakukan dari telefon anda

1
Daftar Akaun Winbox1 Percuma

Isi maklumat asas dan sahkan nombor telefon Malaysia anda. Proses pendaftaran kurang dari 2 minit dan akaun terus aktif.

2
Buat Deposit Menggunakan eWallet atau FPX

Pilih kaedah bayaran tempatan kegemaran anda — Touch 'n Go, GrabPay, DuitNow, Boost atau Maybank2u. Minimum RM10 sahaja.

3
Pilih Perlawanan & Pasaran Taruhan

Layari senarai perlawanan, pilih liga dan perlawanan yang anda minati, kemudian pilih jenis pasaran taruhan seperti 1X2, Handicap atau Over/Under.

4
Masukkan Jumlah Taruhan & Sahkan

Masukkan jumlah yang ingin dipertaruhkan, semak slip taruhan dan klik "Sahkan". Mudah, pantas dan selamat.

5
Ikuti Perlawanan & Kutip Kemenangan

Tonton perlawanan secara langsung di Winbox1 dan kemenangan akan dikreditkan terus ke akaun anda sebaik perlawanan tamat.

Daftar & Bertaruh Sekarang
Liga Yang Tersedia di Winbox1
  • Liga Super Malaysia
  • Liga Perdana Malaysia
  • FA Cup Malaysia
  • English Premier League
  • UEFA Champions League
  • La Liga Sepanyol
  • Bundesliga Jerman
  • Serie A Itali
  • Ligue 1 Perancis
  • AFF Championship
  • Piala Dunia FIFA
  • Asia & lebih 490 liga

Bonus Bola Sepak Eksklusif

Deposit pertama anda untuk taruhan bola sepak dan dapatkan bonus sehingga RM500 terus dikreditkan.

Tuntut Bonus

Winbox1 vs Platform Taruhan Lain

Kenali perbezaannya sebelum membuat pilihan platform taruhan bola sepak anda

Ciri-ciri Winbox1 Platform Lain
Liga Super Malaysia Penuh
Live Streaming Percuma
Cash Out Masa Nyata
Deposit eWallet Malaysia
Antara Muka Bahasa Melayu
Statistik Perlawanan Lengkap
Mix Parlay & Accumulator
Sokongan Pelanggan 24/7 BM

Panduan Lengkap Taruhan Bola Sepak di Winbox1 untuk Pemain Malaysia

Bola sepak bukan sahaja sukan nombor satu Malaysia — ia juga merupakan pasaran taruhan sukan yang paling aktif di Winbox1. Setiap minggu, ribuan pemain Malaysia menggunakan platform Winbox1 untuk memasang taruhan pada perlawanan Liga Super Malaysia, FA Cup, EPL, Champions League dan banyak lagi liga utama dunia. Gabungan odds yang kompetitif, antara muka yang mesra pengguna, dan kaedah pembayaran tempatan menjadikan Winbox1 pilihan pertama pemain bola sepak Malaysia.

Bagi peminat bola sepak tempatan, Winbox1 menawarkan liputan paling lengkap untuk Liga Super Malaysia dan Liga Perdana Malaysia. Setiap perlawanan dilengkapi dengan lebih dari 80 pasaran taruhan yang berbeza, daripada 1X2 mudah sehinggalah ke pasaran khusus seperti penjaring pertama, bilangan sudut, kad merah dan banyak lagi. Untuk perlawanan FA Cup dan Piala Malaysia, Winbox1 turut menyediakan taruhan khas yang mengambil kira faktor padang sendiri dan rekod pertemuan terdahulu antara pasukan.

Salah satu ciri yang paling digemari pemain Winbox1 ialah taruhan langsung atau live betting. Apabila perlawanan bermula, odds akan berubah secara dinamik mengikut perkembangan di padang. Jika pasukan kegemaran anda mula mendominasi tetapi belum berjaya menjaring, odds mereka akan turun sedikit, memberikan anda peluang untuk masuk dengan nilai yang lebih baik. Sebaliknya, jika anda sudah pasang taruhan dan perlawanan tidak berjalan mengikut jangkaan, ciri Cash Out membolehkan anda keluar lebih awal dan selamatkan sebahagian daripada wang taruhan anda.

Deposit untuk taruhan bola sepak di Winbox1 adalah sangat mudah. Platform ini menyokong semua kaedah pembayaran digital utama di Malaysia termasuk Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow, serta perbankan dalam talian FPX melalui Maybank2u, CIMB Clicks dan bank-bank tempatan lain. Had minimum deposit adalah serendah RM10, membolehkan pemain dengan bajet terhad turut menyertai keseronokan taruhan bola sepak. Semua deposit diproses dalam masa kurang dari 30 saat supaya anda tidak terlepas peluang memasang taruhan sebelum perlawanan bermula.

Untuk pemain yang suka pertaruhan berisiko tinggi dengan pulangan lumayan, Winbox1 menyediakan ciri Mix Parlay dan Accumulator yang membolehkan anda menggabungkan sehingga 10 taruhan berbeza dalam satu slip. Jika semua pilihan anda menang, gandaan odds semua perlawanan tersebut bermakna kemenangan yang jauh lebih besar dari taruhan tunggal biasa. Sudah tentu risiko juga lebih tinggi, tetapi ramai pemain Malaysia yang berjaya meraih pulangan yang luar biasa melalui mix parlay di Winbox1.

Winbox1 turut menyediakan statistik perlawanan yang komprehensif untuk membantu pemain membuat keputusan yang lebih bermaklumat. Data seperti milikan bola, jumlah tendangan ke gol, rekod pertemuan terdahulu, ketidakhadiran pemain kerana kecederaan atau amaran, serta prestasi pasukan dalam tempoh 5 perlawanan terakhir semuanya tersedia dalam platform. Ini membolehkan pemain yang serius menganalisis perlawanan sebelum memasang taruhan, bukannya bergantung semata-mata pada naluri atau sokongan emosi kepada pasukan tertentu.

Salah satu kelebihan besar Winbox1 berbanding platform luar negara ialah sokongan penuh dalam Bahasa Melayu. Semua menu, arahan, notifikasi dan khidmat pelanggan tersedia dalam bahasa ibunda pengguna Malaysia. Ini menghapuskan halangan bahasa yang sering mengecewakan pemain yang tidak fasih berbahasa Inggeris. Tim sokongan pelanggan Winbox1 beroperasi 24 jam sehari, 7 hari seminggu, dan boleh dihubungi melalui live chat, WhatsApp atau e-mel untuk sebarang pertanyaan atau masalah.

Dari sudut keselamatan, setiap transaksi dan data peribadi ahli Winbox1 dilindungi dengan enkripsi SSL 256-bit. Sistem pengesahan dua faktor (2FA) turut tersedia untuk memberikan lapisan keselamatan tambahan kepada akaun anda. Winbox1 tidak berkongsi maklumat peribadi pengguna dengan mana-mana pihak ketiga dan semua transaksi kewangan dipantau secara berterusan untuk mengesan sebarang aktiviti mencurigakan. Keselamatan dan kepercayaan pengguna adalah teras utama operasi Winbox1.

Bagi pemain baharu yang belum pernah bertaruh bola sepak secara dalam talian sebelum ini, Winbox1 menyediakan panduan pemula yang lengkap dalam platform. Anda boleh bermula dengan taruhan kecil untuk membiasakan diri dengan antara muka dan jenis pasaran yang tersedia sebelum meningkatkan jumlah taruhan apabila sudah lebih yakin. Ingat, taruhan bola sepak seharusnya menjadi hiburan yang menyeronokkan — tetapkan had belanjawan anda dan patuhi had tersebut untuk pengalaman yang lebih positif di Winbox1.

winbox1
Dasar Privasi & Perlindungan Data Winbox1

Winbox1 mengambil serius privasi semua penggunanya. Semua maklumat peribadi, data transaksi dan aktiviti taruhan anda dilindungi dengan enkripsi SSL 256-bit dan tidak akan dikongsi kepada mana-mana pihak tanpa kebenaran anda. Kami beroperasi mengikut piawaian perlindungan data Malaysia. Untuk maklumat lanjut, sila baca Dasar Privasi kami yang lengkap.

Pembekal Data & Rakan Sukan Kami

Bekerjasama dengan penyedia data sukan dan odds terkemuka dunia

Soalan Lazim – Taruhan Bola Sepak Winbox1

Jawapan kepada persoalan paling kerap tentang taruhan bola sepak di Winbox1

Winbox1 menawarkan lebih dari 80 jenis pasaran taruhan untuk setiap perlawanan bola sepak. Ini termasuk 1X2 (pemenang perlawanan), Asian Handicap, Over/Under gol, Kedua-dua Pasukan Jaringan (BTTS), Penjaring Pertama, Keputusan Separuh Masa/Masa Penuh, bilangan sudut, bilangan kad, dan banyak pasaran khusus lain. Pasaran tersedia untuk taruhan pra-perlawanan dan taruhan langsung (live betting) semasa perlawanan berlangsung.

Cash Out membolehkan anda menyelesaikan taruhan sebelum perlawanan tamat. Jika taruhan anda sedang menang tetapi anda bimbang situasi boleh berubah, anda boleh Cash Out untuk mengunci sebahagian kemenangan. Sebaliknya, jika taruhan anda kelihatan akan kalah, anda boleh Cash Out awal untuk menyelamatkan sebahagian daripada wang taruhan anda. Nilai Cash Out dikira berdasarkan odds semasa dan baki masa perlawanan.

Had taruhan minimum untuk bola sepak di Winbox1 bermula dari RM10 bagi taruhan tunggal. Untuk Mix Parlay dan Accumulator, minimum adalah RM5 sahaja. Had maksimum bergantung pada jenis perlawanan dan liga — perlawanan Liga Super Malaysia biasanya mempunyai had lebih tinggi berbanding liga peringkat bawah. Had sebenar dipaparkan pada setiap slip taruhan sebelum anda mengesahkannya.

Ya, Winbox1 menyediakan live streaming percuma untuk pelbagai perlawanan bola sepak termasuk Liga Super Malaysia, beberapa perlawanan EPL pilihan, dan liga-liga Asia. Untuk menonton streaming, anda hanya perlu log masuk ke akaun Winbox1 anda dan mempunyai baki dalam akaun. Tiada caj tambahan diperlukan. Streaming boleh ditonton terus dari pelayar web atau aplikasi mudah alih Winbox1.
English